A A A
r.
Imieniny:

Na skróty

 

Aktualności

Darmowe komputery trafiły do mieszkańców Gminy Niedrzwica Duża

Zdjęcie Artykułu

16 października rozpoczęła się darmowa dostawa komputerów dla 50 mieszkańców Gminy Niedrzwica Duża w ramach projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim". W Urzędzie Gminy Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman, Wójt Gminy Adam Kuna oraz Przewodniczący Rady Powiatu Sławomir Zygo wręczyli komputery trzem rodzinom.

Gmina Niedrzwica Duża jest jednym z 49 partnerów Województwa Lubelskiego w projekcie "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim". W ramach projektu 50 gospodarstw domowych z terenu Gminy Niedrzwica Duża otrzyma wsparcie w postaci darmowego komputera oraz darmowego dostępu do internetu. W sierpniu wszyscy uczestnicy projektu ukończyli szkolenie z podstaw obsługi komputera i internetu.

Dodatkowo w ramach projektu Gmina Niedrzwica Duża otrzymała 16 komputerów dla swoich jednostek: Gminnej Biblioteki Publicznej w Niedrzwicy Dużej wraz z filiami, Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej, Przedszkola w Niedrzwicy Dużej, Przedszkola w Niedrzwicy Kościelnej, Zespołu Szkół w Niedrzwicy Kościelnej, Zespołu Szkół w Krężnicy Jarej, Szkoły Podstawowej w Strzeszkowicach.

Projekt "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim"  jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa 8 Społeczeństwo Informacyjne - zwiększanie Innowacyjności Gospodarki, Działanie  8.3 Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu - eInclusion.

Projekt Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfowemu w województwie lubelskim

Opis galerii

Wręczenie komputerów w ramach projektu Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim Wręczenie komputerów w ramach projektu Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim Wręczenie komputerów w ramach projektu Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim Wręczenie komputerów w ramach projektu Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim
Wręczenie komputerów w ramach projektu Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim Wręczenie komputerów w ramach projektu Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim Wręczenie komputerów w ramach projektu Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim

Liczba wyświetleń: 1784
wstecz do góry © 2012 Gmina Niedrzwica Duża. Wszelkie prawa zastrzeżone.
fb