A A A
r.
Imieniny:

Na skróty

 

Aktualności

Informacja dla członków obwodowych komisji wyborczych w Gminie Niedrzwica Duża o szkoleniu i pierwszym posiedzeniu komisji

Zdjęcie Artykułu

Urząd Gminy Niedrzwica Duża informuje, że pierwsze posiedzenie wszystkich obwodowych komisji wyborczych odbędzie się w dniu 9 października 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej.

 

 

 

 

 

Informacja dla członków obwodowych komisji wyborczych do spraw przeprowadzenia głosowania w obwodzie.

Urząd Gminy Niedrzwica Duża informuje, że pierwsze posiedzenie wszystkich obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie z terenu Gminy Niedrzwica Duża, odbędzie się w dniu 9 października 2018 r. (wtorek) o godz. 16:30 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej, ul. Lubelska 10, 24-220 Niedrzwica Duża (sala widowiskowa). Obecność na posiedzeniu jest obowiązkowa. W ramach posiedzenia zostanie przeprowadzone szkolenie pełnych składów komisji.

 

Informacja dla członków obwodowych komisji wyborczych do spraw ustalenia wyników głosowania w obwodzie.

Urząd Gminy Niedrzwica Duża informuje, że pierwsze posiedzenie wszystkich obwodowych komisji wyborczych ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie z terenu Gminy Niedrzwica Duża, odbędzie się w dniu 9 października 2018 r. (wtorek) o godz. 18:30 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej, ul. Lubelska 10, 24-220 Niedrzwica Duża (sala widowiskowa). Obecność na posiedzeniu jest obowiązkowa. W ramach posiedzenia zostanie przeprowadzone szkolenie pełnych składów komisji.

 

Treść informacji - plik PDF

Materiały do pobrania dla członków obwodowych komisji wyborczych - plik ZIP

Postanowienie Komisarza Wyborczego w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

 

Aktualizacja 2018-10-16:

Materiały do pobrania dla członków obwodowych komisji wyborczych z dnia 2018-10-16

 

Liczba wyświetleń: 884
wstecz do góry © 2012 Gmina Niedrzwica Duża. Wszelkie prawa zastrzeżone.
fb