A A A
r.
Imieniny:

Na skróty

 

Aktualności

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi

Zdjęcie Artykułu

Wójt Gminy Niedrzwica Duża ogłasza przeprowadzenie konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy Niedrzwica Duża z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2012 rok oraz projektu Strategii Współpracy Gminy Niedrzwica Duża z Organizacjami Pozarządowymi 2012 - 2017 (projekt Strategii powstał w ramach projektu „Skuteczne NGO - Strategia Współpracy Gminy Niedrzwica Duża z organizacjami pozarządowymi" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki POKL.07.03.00-06-206/10). Konsultacje przeprowadzone będą w terminie od 10 do 20 listopada 2011 roku.

Formą konsultacji jest:

1. złożenie w formie elektronicznej opinii co do treści ww. projektów na adres: ewelina.durakiewicz@niedrzwicaduza.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2. spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w dniu 17 listopada 2011 r. o godz. 18.00, w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej, ul. Lubelska 10, 24-220 Niedrzwica Duża.

 

Warunkiem udziału organizacji pozarządowych w konsultacjach jest podanie nazwy organizacji i jej danych rejestrowych(adresowych), osób uprawnionych do reprezentowania organizacji oraz imienia i nazwiska osoby zgłaszającej udział organizacji w konsultacjach.

 

Pliki do pobrania:

Zarządzenie nr 124/11

Załącznik Nr 1 - projekt uchwały

Załącznik Nr 2  - projekt Strategii

Liczba wyświetleń: 1980
wstecz do góry © 2012 Gmina Niedrzwica Duża. Wszelkie prawa zastrzeżone.
fb