A A A
r.
Imieniny:

Na skróty

 

Aktualności

Pracownia Orange już Niedrzwicy Dużej!

Zdjęcie Artykułu

3 stanowiska z bezpłatnym dostępem do internetu, telewizor wraz z konsolą do gier, wygodne kanapy - tak wygląda nowoczesna multimedialna Pracownia Orange, która właśnie powstała w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej.

Głównym celem akcji Pracownie Orange jest zapewnienie obywatelom małych społeczności lepszego dostępu do technologii i informacji. Dodatkowo, poprzez projekt kreatywny w przestrzeni miasta, chcemy zainspirować mieszkańców do podejmowania samodzielnych działań twórczych oraz większego zaangażowania w lokalne życie społeczne.

Chcemy, żeby Pracownie Orange stały się centrum życia mieszkańców – otwartą przestrzenią, w której ludzie o różnych pasjach, zainteresowaniach i poglądach mogą pobyć razem i robić coś wspólnie, chociażby rozmawiać.

Wierzymy, że tego typu miejsca mają pozytywny wpływ na kształtowanie lokalnej kultury i zacieśnianie lokalnych więzi społecznych. Chcemy stymulować rozwój lokalnych animatorów kultury, a mieszkańców zachęcić do późniejszych, samodzielnych działań na rzecz miejsca, w którym żyją.

Pracownia Orange

Opis galerii

Pracownia Orange w GOKSiR Pracownia Orange w GOKSiR Pracownia Orange w GOKSiR Pracownia Orange w GOKSiR
Pracownia Orange w GOKSiR Pracownia Orange w GOKSiR

Liczba wyświetleń: 1488
wstecz do góry © 2012 Gmina Niedrzwica Duża. Wszelkie prawa zastrzeżone.
fb