A A A
r.
Imieniny:

Na skróty

 

Aktualności

Przyjęcie u Guliwera – odjazdowo-bajkowy Dzień Dziecka w Gminie Niedrzwica Duża

Zdjęcie Artykułu

Już 1 czerwca o godz. 10:00 rozpocznie się bajkowe „Przyjęcie u Guliwera”. Dzieci przebrane w kolorowe bajkowe stroje przejdą paradą przez centrum naszej gminy. Końcową stacją parady będzie boisko przy ul. Partyzanckiej, gdzie na dzieci będą czekały wyjątkowe atrakcje, m.in.: zabawy, śpiewy, tańce, spotkanie z... GULIWEREM - szczudlarzem oraz uroczyste odsłonięcie jego jadalni – stół i ławka w rozmiarze XXL.

Kolejną atrakcją będą pluszowi przyjaciele - Kot, Królik i Łoś (wolontariusze przebrani w specjalne kostiumy). Przyjęcie potrwa do godz. 13:00.

Dzięki realizacji projektu (w ramach konkursu „Mam plan! Wykonam go z Credit Agricole Bank Polska” programu Centrum Aktywnych) studentki Joanny Tomaszewskiej oraz GOKSiR, przedszkolaki z naszej gminy będą mogły wyjątkowo spędzić tegoroczny Dzień Dziecka.

Przebierz się w kolorowy, bajkowy strój i dołącz do nas!

Liczba wyświetleń: 3331
wstecz do góry © 2012 Gmina Niedrzwica Duża. Wszelkie prawa zastrzeżone.
fb