A A A
r.
Imieniny:

Na skróty

 

Aktualności

Uwaga przedsiębiorcy i instytucje !

Zdjęcie Artykułu

W związku z wypowiedzeniem umów na świadczenie usług odbioru odpadów przez firmę EKO-KRAS Sp z o.o. w Kraśniku (dotychczasowym odbiorcą odpadów) dla podmiotów gospodarczych i instytucji z terenu Gminy Niedrzwica Duża informujemy, że w dniu 30 lipca 2013 roku o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Niedrzwica Duża odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy EKO-TRANS Sp. z o.o..

W związku z wypowiedzeniem umów na świadczenie usług odbioru odpadów przez firmę EKO-KRAS Sp z o.o. w Kraśniku (dotychczasowym odbiorcą odpadów) dla podmiotów gospodarczych i instytucji z terenu Gminy Niedrzwica Duża informujemy, że w dniu 30 lipca 2013 roku o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Niedrzwica Duża odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy EKO-TRANS Sp. z o.o.. Osoby zainteresowane będą mogły zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat oferowanych usług oraz zawierać umowy na odbiór odpadów.
Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w firmie EKO-TRANS Sp. z o.o. Samoklęski 28 21-132 Kamionka tel: 81 852 90 35 e-mail: ekotrans.sp.zoo@gmail.com

Liczba wyświetleń: 2209
wstecz do góry © 2012 Gmina Niedrzwica Duża. Wszelkie prawa zastrzeżone.
fb