A A A
r.
Imieniny:

Na skróty

 

Pracownicy Urzędu

Pracownicy Urzędu Gminy Niedrzwica Duża

Dane teleadresowe - pobierz

Wójt Gminy

Adam Kuna – adam.kuna@niedrzwicaduza.pl

Zastępca Wójta

Bartosz Dąbrowski – bartosz.dabrowski@niedrzwicaduza.pl 

Sekretarz

Ryszard Próchnicki – ryszard.prochnicki@niedrzwicaduza.pl

Skarbnik

Bożena Niezgoda – bozena.niezgoda@niedrzwicaduza.pl

Referat Budżetu i Księgowości

Korba Grażyna – agnieszka.korba@niedrzwicaduza.pl
Oszust Irena -  irena.oszust@niedrzwicaduza.pl
Ratajczak Karina – karina.ratajczak@niedrzwicaduza.pl
Wenarska Izabela – izabela.wenarska@niedrzwicaduza.pl
Zygo Urszula – urszula.zygo@niedrzwicaduza.pl
Kowalska Marzena - marzena.kowalska@niedrzwicaduza.pl

Referat Podatków i Opłat Lokalnych

Brzózka Beata – beata.brzozka@niedrzwicaduza.pl
Stec Barbara – barbara.stec@niedrzwicaduza.pl
Paluch Teresa
Pyc Dorota
Wojtal Marta – marta.wojtal@niedrzwicaduza.pl
Wałachowska Barbara – barbara.walachowska@niedrzwicaduza.pl

Referat Oświaty i Administracji

Burek Krystyna
Goliński Krzysztof – krzysztof.golinski@niedrzwicaduza.pl
Pałka Katarzyna – katarzyna.palka@niedrzwicaduza.pl
Słotwińska Marta – marta.slotwinska@niedrzwicaduza.pl

Referat Spraw Obywatelskich

Herliczek Joanna – joanna.herliczek@niedrzwicaduza.pl
Szymański Dariusz – dariusz.szymanski@niedrzwicaduza.pl
Skamrot Angelika – angelika.skamrot@niedrzwicaduza.pl
Krzysztoń Agata –  agata.krzyszton@niedrzwicaduza.pl

Referat Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska

Abramek Marcin – marcin.abramek@niedrzwicaduza.pl
Koper Jan
Krysa Marcin – marcin.krysa@niedrzwicaduza.pl
Łopion Teresa  – teresa.lopion@niedrzwicaduza.pl
Tyburek Dawid – dawid.tyburek@niedrzwicaduza.pl

Referat Zagospodarowania Przestrzennego, Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji

Lipczyńska Mariola – mariola.lipczynska@niedrzwicaduza.pl
Łuszkiewicz Bożenna – bozenna.luszkiewicz@niedrzwicaduza.pl
Masierak Paweł – pawel.masierak@niedrzwicaduza.pl
Podsiadły Grzegorz – grzegorz.podsiadly@niedrzwicaduza.pl
Magdalena Kazimierczak-Sprawka – magdalena.sprawka@niedrzwicaduza.pl
Sobczak Michał – michal.sobczak@niedrzwicaduza.pl

Urząd Stanu Cywilnego

Kępowicz Elżbieta – elzbieta.kepowicz@niedrzwicaduza.pl
Szymański Dariusz –  dariusz.szymanski@niedrzwicaduza.pl

Referat Promocji i Rozwoju

Bartosz Dąbrowski – bartosz.dabrowski@niedrzwicaduza.pl
Mariusz Jaworski – mariusz.jaworski@niedrzwicaduza.pl
Ewa Niezgoda – ewa.niezgoda@niedrzwicaduza.pl

Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Zamówień Publicznych

Nalepa Paweł – pawel.nalepa@niedrzwicaduza.pl

Szukaj
 
wstecz do góry © 2012 Gmina Niedrzwica Duża. Wszelkie prawa zastrzeżone.
fb