A A A
r.
Imieniny:

Na skróty

 

Tereny zieleni

W  2015 roku Gmina Niedrzwica Duża realizuje projekt „Edukacja ekologiczna w Gminie Niedrzwica Duża w 2015 roku” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, który w całości adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy.

W ramach działania zorganizowane zostaną:

  1. III edycja Gminnej Olimpiady Ekologicznej dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu Gminy Niedrzwica Duża, która podzielona zostanie na 2 etapy: etap wewnątrzszkolny oraz etap gminny. Podczas poszczególnych etapów uczniowie rozwiązywać będą testy wiedzy na temat ekologii oraz działań w zakresie podniesienia świadomości ekologicznej. Planowany termin organizacji III Gminnej Olimpiady Ekologicznej to: 22 maja – etap wewnątrzszkolny, 2 czerwca – etap gminny. Wszyscy uczestnicy Olimpiady, którzy zakwalifikują się do etapu gminnego pojadą na jednodniową wycieczkę do Roztoczańskiego Parku Narodowego.

    Regulamin III Gminnej Olimpiady Ekologicznej


    Formularz zgloszeniowy

 

2. Powiatowy Konkurs Fotograficznyuczestnicy z terenu Powiatu Lubelskiego będą mieli za zadanie zrobienie zdjęcia przedstawiającego w jak najciekawszy sposób zasoby przyrodnicze swojej miejscowości. Konkurs podzielony zostanie na 3 kategorie:
- szkoła podstawowa,
- gimnazjum,
- szkoły ponadgimnazjalne i osoby dorosłe.

Konkurs rozpocznie się 1 czerwca 2015 roku i potrwa do 15 sierpnia 2015 roku.

Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone oraz wykorzystane do wydania kalendarzy na 2016 rok.

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Regulamin II Powiatowego Konkursu Fotograficznego
„Walory przyrodniczo-krajobrazowe gmin Powiatu Lubelskiego”Formularz zgloszeniowy

Szukaj
 
wstecz do góry © 2012 Gmina Niedrzwica Duża. Wszelkie prawa zastrzeżone.
fb